Spoločnosti Concierge Auctions a Compass predávajú 32-hektárovú pobrežnú usadlosť v strednej Kalifornii v hodnote 60 miliónov dolárov v aukcii, kde vyhráva najvyššia ponuka

<><>< readability="21">

„Táto nehnuteľnosť ponúka niečo pre každého – turistické chodníky, výhľad na oceán, priamy prístup na piesočnú pláž, plesovú sálu, domáce kino, vnútorné parkovisko až pre 60 áut, vínnu pivnicu, pristávaciu plochu pre vrtuľníky a iné,” uvádza Nartey. „Treba tiež spomenúť, že sa nachádza len pár minút od najlepších reštaurácií a vinárstiev na centrálnom pobreží a len 30 minút autom od Los Angeles alebo San Francisca. Tu môžete relaxovať, oddychovať, nabiť sa novou energiou alebo usporiadať akciu pre 300 ľudí – v každom prípade vám rezidencia prinesie dokonale luxusný životný štýl.”

< readability="43.262569832402">

Usadlosť s adresou 7292 Exotic Garden Drive ponúka 180-stupňový výhľad na oceán, nádvorie s fontánou, bronzovú a kamennú vstupnú bránu a na mieru vyrábané medené a bronzové vstupné dvere. Hlavná budova s rozlohou 4 270 metrov štvorcových ponúka päť spální, priestory pre zábavu vrátane veľkokapacitnej rotundy, veľkú miestnosť s 9-metrovým onyxovým barom, sálu pre zábavné podujatia s lustrami z Murana a oblúkovými nástennými maľbami, izbu pre rodinné podujatia s jedálňou a kinom, kuchyňu pre šéfkuchára s miestnosťou na raňajky, obývaciu izbu so starožitným krbom, šatňu, dvojpodlažný šatník, bar pri bazéne, na mieru vyrobené osvetlenie, kúpele a saunu, parnú sprchu s 12 hlavicami, úložisko oblečenia mimo sezóny, terasu, kanceláriu a vínnu pivnicu pre 3 5000 fliaš vína s degustačnou miestnosťou.

Vonkajšie zázemie tvoria patria apartmány pre hostí, dom pre správcu, salónik s výhľadom na oceán, plne vybavená kuchyňa s pecou na pizzu a výčapom piva a záhrada so sochami. Odľahlá usadlosť hraničí s morským národným parkom a štátnym parkom San Simeon, v ktorých dvakrát za rok migruje celosvetová populácia vráskavca dlhoplutvého.

Viac informácií získate na stránke ConciergeAuctions.com alebo zatelefonujte na číslo: +1.212.202.2940.

Kontakt:
Kari Neering kari@relevanceinternational.com

(212) 257-1500

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/833645/7292_exotic_garden_drive_cambria_california_3_11_19.jpg 

Related Links

https://www.conciergeauctions.com

SOURCE Concierge Auctions

WHAT TO READ NEXT...