Společnost UPPAbaby zahájila v Evropě a Spojeném království prodej dětských autosedaček MESA i-SIZE

<><>< readability="19">

„Víme, co rodiče hledají, a známe typy produktů a funkce, které potřebují,” říká generální ředitel a spoluzakladatel společnosti UPPAbaby, Bob Monahan. „Vzhledem k tomu, že pokračujeme v celosvětovém růstu, domníváme se, že je vhodný čas, abychom na evropský trh přivedli řešení dětských autosedaček UPPAbaby.”

< readability="33.590333716916">

Dětská autosedačka MESA i-SIZE má jedinečný systém SMARTSecure, který kombinuje pět vizuálních a zvukových elektronických indikátorů a potvrzení. Vizuální a sluchové pokyny spojené s inovativním indikátorem napětí na základně eliminují možnost nesprávného užití a zajišťují přesnou instalaci. Pro maximální přenositelnost kombinujte autosedačku MESA i-SIZE s kočárkem VISTA nebo CRUZ a vytvoříte tak cestovní systém UPPAbaby, žádné adaptéry nepotřebujete. Dalšími klíčovými funkcemi autosedačky MESA i-SIZE jsou:

  • Tříbodové pásy s nastavením délky opěrky se snadno přizpůsobují růstu dítěte a eliminují potřebu demontáže;
  • Robustní ochranná opěrka hlavy s pamětí a pěnou EPP nevyžaduje další pomůcky nebo kroky k aktivování pokročilé ochrany;
  • Vyjímatelná vložka pro kojence správně umísťuje dítě do správné polohy pro správné dýchání;
  • Vestavěný systém větrání, složený z perforovaných otvorů v torzu sedačky, prodyšné sítě, pěny EPP a prodyšných kanálů, umožňuje proudění vzduchu zajišťující komfort dítěte;
  • Uvolnění kočárku jednoruč pomáhá rodičům jednoduše přecházet z kočárku do auta;
  • Krycí baldachýn s rozsáhlým pokrytím;
  • Podpěra s duálními indikátory pro správné polohování účinněji absorbuje a přenáší síly nárazu, snižuje síly působící na hlavu a krk dítěte.

Dětské autosedačky MESA i-SIZE jsou k dispozici v celé Evropě a Spojeném království a jsou nabízeny v následujících barevných provedeních; JAKE (černá), JORDAN (šedá mélange), GREGORY (modrá mélange) a EMMETT (zelená mélange). Autosedačka je pouze pro protisměrnou instalaci a vhodná pro děti o výšce 40 až 78 cm (přibližně 14 měsíců).

O společnosti UPPAbaby
Posláním společnosti UPPAbaby je zpřístupnění nejchytřejších kočárků, autosedaček a vybavení pro mladistvé: intuitivně navržených, stylových a elegantních, s vlastnostmi a funkcemi, které všichni rodiče chtějí – a inovacemi, o kterých netušili, že jsou možné. Společnost UPPAbaby usiluje o zajištění zákaznických zkušeností, které jsou stejně výjimečné jako její produkty. Společnost UPPAbaby, která byla založena v roce 2006, sídlí ve státě Massachusetts v USA a její produkty jsou dostupné na celém světě. Více informací naleznete na webových stránkách www.UPPAbaby.com.

Video – https://mma.prnewswire.com/media/833162/UPPAbaby___MESA_i_SIZE.mp4

Related Links

http://www.uppababy.com

SOURCE UPPAbaby

WHAT TO READ NEXT...