Luksusowa willa w ekskluzywnym portugalskim kurorcie Quinta do Lago w Algarve trafi na aukcję bez dolnego limitu ceny przez Concierge Auctions

<><>< readability="19">

Rezydencja z dziewięcioma sypialniami i dziewięcioma łazienkami położona jest na niespotykanie dużej, podwójnej działce o powierzchni 3996 stóp kwadratowych (1537 metrów kwadratowych). Wzniesiona w stylu śródziemnomorskim willa zapewnia przestrzenną, otwartą przestrzeń dzienną z marmurowymi kolumnami, kasetonami na sufitach i pięknymi płytkami. Willa idealnie sprawdzi się do zapraszania gości dzięki dużej kuchni z jadalnią, piwniczce na wino, salce kinowej, basenie, saunie i zewnętrznej, pełnej kuchni. Rezydencja otoczona jest wypielęgnowanymi ogrodami, na terenie których znajduje się wyłożone czerwonymi płytkami jacuzzi i kamienny taras.

< readability="35.64">

Quinta do Lago to miejsce docelowe dla gości i stałych mieszkańców. Położony w popularnym regionie Algarve kurort ma dostęp do Oceanu Atlantyckiego i Ria Formosa, parku krajobrazowego z dzikimi zwierzętami. Obejmujący 1500 akrów teren Quinta do Lago ma wielbicieli wśród miłośników golfa i mieści słynne pola golfowe San Lorenzo i Quinta do Lago. Sporty wodne, w tym narty wodne i jachty, także znajdują się w ofercie kurortu. Niezależna społeczność Quinta do Lago zapewnia mieszkańcom wygodę i bezpieczeństwo.

Lotnisko w Faro oddalone jest o zaledwie 30 minut jazdy od Quinta do Lago. Stąd można dotrzeć do Londynu w 2 godziny 40 minut, Dubaju w 2 godziny 55 minut i Paryża w 2 godziny 40 minut.

– Z przyjemnością wprowadzamy model Concierge Auctions do Portugalii, kraju ulubionego przez kupujących drugą posiadłość ze względu na wysoki poziom życia i popularny program złotej wizy. Kurort Quinta do Lago zapewnia to, co najlepsze w portugalskim stylu życia i cieszy się renomą jednego z najpopularniejszych kurortów w Europie tak wśród turystów, jak i kupujących nieruchomości – skomentował Charlie Smith, europejski doradca w Concierge Auctions.

Willę odwiedzić można każdego dnia między 13:00 a 16:00 po umówieniu się na spotkanie. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.conciergeauctions.com, gdzie można także umówić się na spotkanie.

Kontakt:
Alice Lacey
alice@relevanceinternational.com

+442038688700

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/833903/Portugal_Villa.jpg  

Related Links

www.conciergeauctions.com

SOURCE Concierge Auctions

WHAT TO READ NEXT...