Concierge Auctions i Compass sprzedają 80-akrową posiadłość przybrzeżną o wartości 60 milionów dolarów położoną w środkowej Kalifornii na aukcji bez dolnego limitu ceny

<><>< readability="21">

– Na terenie posiadłości znajdzie się coś dla każdego, od ścieżek spacerowych, widoków na ocean, piaszczystych plaży, po salę balową, kino domowe, parking na 60 samochodów, piwniczkę na wino, lądowisko dla helikopterów i nie tylko – skomentował Nartey. – Ponadto nieruchomość znajduje się kilka minut drogi od najlepszych restauracji i winiarni regionu Central Coast i zaledwie 30 minut lotu od Los Angeles i San Francisco. Zrelaksuj się, odpocznij, naładuj baterie w pojedynkę lub zaproś 300 gości na imprezę, niezależnie od planów nieruchomość zapewni prawdziwie luksusowy styl życia – dodał Nartey.

< readability="42.346824408468">

Zapewniająca 180-stopniowy widok na ocean posiadłość przy 7292 Exotic Garden Drive ma dziedziniec z fontanną, bramę wjazdową z brązu i kamienia oraz robione na zamówienie drzwi wejściowe z miedzi i brązu. Główna rezydencja o powierzchni 14 000 stóp kwadratowych obejmuje pięć sypialni, pomieszczenia rozrywkowe, w tym rotundę wejściową, salon z onyksowym barem o długości 30 stóp, salę rozrywkową z żyrandolami Murano i muralami, formalny salon rodzinny z częścią jadalnianą oraz kino, a także kuchnię szefa i jadalnię śniadaniową, główną sypialnię z zabytkowym kominkiem, przebieralnią i dwupiętrową garderobą, bar, niestandardowe oświetlenie, spa i saunę, prysznic parowy z 12 natryskami, schowek na ubrania poza sezonem, taras, biuro oraz piwniczkę na 3500 butelek wina i salkę degustacyjną.

Wśród zewnętrznych udogodnień znajdują się pokoje dla gości, dom stróża, salon obserwacyjny z widokiem na ocean, pełna kuchnia z piecem na pizzę i nalewakami piwnymi oraz ogród rzeźb. Posiadłość jest odosobniona i graniczy z Narodowym Sanktuarium Morskim i parkiem San Simeon State Park, a dwa razy do roku można z niej obserwować migrującą całą światową populację długopłetwowców.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie ConciergeAuctions.com lub pod numerem +1.212.202.2940.

Kontakt:
Kari Neering kari@relevanceinternational.com

(212) 257-1500

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/833645/7292_exotic_garden_drive_cambria_california_3_11_19.jpg 

Related Links

https://www.conciergeauctions.com

SOURCE Concierge Auctions

WHAT TO READ NEXT...