Aukční dům Concierge Auctions prodá v absolutní dražbě se společností Compass příbřežní komplex ve střední Kalifornii, který se rozprostírá se na ploše 80 akrů a je vyceněn na 60 milionů USD

<><>< readability="20">

„Nemovitost nabízí něco pro každého – turistické stezky, výhledy na oceán, přímý přístup na písečnou pláž, taneční sál, domácí kino, vnitřní parkoviště až pro 60 aut, vinný sklípek, přistávací plochu pro vrtulníky a další,” řekl Nartey. „Kromě toho je rezidence vzdálena jen pár minut od nejlepších restaurací a vinařství na centrálním pobřeží Kalifornie a jen 30 minut jízdy z Los Angeles nebo San Franciska. Relaxujte, meditujte a čerpejte energii sami nebo jako hostitel akce pro 300 osob – tak či onak, tato nemovitost přináší maximálně luxusní životní styl.”

< readability="40.909090909091">

Rezidence na adrese 7292 Exotic Garden Drive se může pochlubit 180 stupňů širokým panoramatickým výhledem na moře, nádvořím s fontánou, bronzovou a kamennou vstupní branou a vlastními měděnými a bronzovými vstupními dveřmi. Hlavní rezidence o rozloze 1300 metrů čtverečních nabízí pět pokojů; zábavní prostory včetně velkokapacitní rotundy, velkého sálu s onyxovým barem o délce 9 m, zábavní haly s lustry z Murana a celoplošnými nástěnnými malbami, formální rodinné místnosti s jídelním výklenkem. Zahrnuje také domácí kino; kuchyni šéfkuchaře s jídelnou; apartmá majitele se starožitným krbem, šatní prostory, dvoupodlažní šatní skříň typu walk-in, domácí bar, osvětlení vyrobené na zakázku, lázeň a saunu, 12hlavovou parní sprchu, venkovní sezónní skříň a terasu, profesionální kancelář a vinný sklípek s kapacitou 3 500 lahví a degustační místnost.

Další venkovní vybavení zahrnuje apartmány pro hosty, dům správce, pozorovací venkovní salonek s výhledem na oceán, plně vybavenou kuchyň s troubou na pizzu, výčepním zařízením na pivo a sochařskou zahradu. Samotně stojící nemovitost hraničí s národním mořským parkem National Marine Sanctuary, státním parkem San Simeon a dvakrát ročně nabízí pohled na migraci celé světové populace hřbetních velryb.

Více informací naleznete na webových stránkách ConciergeAuctions.com nebo na tel. č. +1.212.202.2940.

Kontakt:
Kari Neering kari@relevanceinternational.com

(212) 257-1500

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/833645/7292_exotic_garden_drive_cambria_california_3_11_19.jpg  

Related Links

https://www.conciergeauctions.com

SOURCE Concierge Auctions

WHAT TO READ NEXT...