Akumulátorový tyčový vysávač Dreame T30 debutuje v Európe prostredníctvom obchodu AliExpress

Od začiatku roka 2020 sa životný štýl ľudí kvôli vyčíňaniu pandémie po celom svete výrazne zmenil. Ľudia začali tráviť viac času prácou z domova a pobytom s rodinou, takže pre nich častice vo vzduchu a skrytý prach môžu predstavovať problém alebo dokonca zdravotnú hrozbu – najmä pre osoby alergické na roztoče. Spoločnosť Dreame Technology si tento naliehavý dopyt plne uvedomuje a uvádza na trh vysávač Dreame T30, ktorý prináša revolúciu do oblasti upratovania v domácnosti.

Špičkový motor a silný sací výkon

Dream T30 sa môže pochváliť extra rýchlym motorom 150K PRM, ktorý generuje silný sací výkon a filtráciou celého stroja, ktorá zachytáva mikročastice, ako sú pele a baktérie, čo vo výsledku zaručuje efektívne hĺbkové upratovanie. Aj pri tak výkonnom motore a silnom sacom výkone jeho 8-vrstvový systém redukcie hluku udržiava hluk na minimálnej úrovni, čo zaistí príjemné a tiché čistenie.

Dlhá výdrž akumulátora a vymeniteľný akumulátor

Výkon vysávača závisí nielen na sacom výkone a filtrácii, ale tiež na dobe prevádzky a vnútornom systéme. Vysávač Dreame T30 je vybavený lítium-iónovou polymérovou batériou s kapacitou 8*2900 mAh a dobou prevádzky 90 minút v úspornom režime. Konštrukcia vyberateľného akumulátora umožňuje pohodlnejšiu recykláciu a energetickú ochranu. Vďaka zjednodušenej konfigurácii a šikovnému chladeniu udržuje vysávač Dreame T30 konštantnú teplotu akumulátora a stará sa tak o stabilný a pôsobivý výkon.

Inteligentný HD displej a automatické prispôsobenie upratovania

Dreame T30 taktiež vyniká inteligentným HD displejom, ktorý zobrazuje údaje v reálnom čase a informuje užívateľa o zázname upratovania, detekcii prachu, výmene filtra, životnosti akumulátora atď., takže užívatelia majú o všetkom vždy dokonalý prehľad.

Okrem toho dokáže jeho snímač detekcie nečistôt automaticky upravovať sací výkon podľa množstva zaznamenaného prachu. Inými slovami, keď vysávač Dreame T30 zistí veľké množstvo nahromadeného prachu, jeho sací výkon sa automaticky zvýši. Pri poklese prašnosti sa sací výkon zníži na normálny režim.

Uvedenie vysávača Dreame T30 na trh potrvá od 14. júna 9:00 stredoeurópskeho času do 26. júna 08:59 stredoeurópskeho času s propagačnou cenou 379,99 USD v obchode AliExpress. Prvých 150 zákazníkov získa ZADARMO akumulátorový rotačný elektrický mop Dreame (v hodnote 139 USD). Ak sa počas tohto obdobia rozhodnete zakúpiť ďalší akumulátorový vysávač T30 (pôvodne za cenu 100 USD), zaplatíte len 30 USD.

O spoločnosti Dreame Technology 

Spoločnosť Dreame Technology, ktorá bola založená v roku 2015, sa zameriava na inteligentné domáce spotrebiče určené pre upratovanie s víziou zlepšiť kvalitu života užívateľov na celom svete prostredníctvom technológií. Sledujte nás na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Twitter. Ďalšie informácie nájdete na adrese https://www.dreame-technology.com.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1531492/1.jpg

SOURCE Dreame Technology

WHAT TO READ NEXT...